אודות החברה

"רדיוס נדל"ן" מתמחה בתווך ושיווק נדל"ן למגורים, במכירה והשכרה של נכסים חדשים, נכסים יד שניה, נכסי יוקרה ונכסים להשקעה.

פעילות נוספת של המשרד היא בנישת: משרדים וחנויות.

עיקר פעילותינו באזור גבעתיים רמת גן ותל אביב, בדגש על גבעתיים ורמת גן!

המשרד נוסד בשנת 2012 על ידי אלברט פנחס ומעסיק צוות סוכנים אדיב ומנוסה במכירות שניבחר בקפידה ופועל עפ"י ערכי החברה, כולם בעלי רישיון תווך מקרקעין.

במשרדנו מאגר קונים פוטנציאליים ענק! הכולל קונים פוטנציאליים וגם כמות עצומה של משקיעים המחפשים נכס להשקעה. מאגר זה ניבנה בסבלנות ובשיטתיות לאורך שנים ומנוהל בעזרת תוכנת תווך מתקדמת ביותר.

אנו מאמינים בעבודה שיטתית לאורך זמן, לא מוותרים ולא משנה גודל האתגר, בוחנים את עצמנו כל הזמן מחדש תוך כדי תנועה כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. בנוסף, אנו גם עוטפים את לקוחותינו באנשי מקצוע חיצוניים רלוונטיים ואמינים כדי לתת להם מענה ותמיכה לקבלת החלטות מושכלת ונכונה, לפני ביצוע רכישה או מכירה של הנכס.

אנחנו מצפים להכיר אתכם ולהתרשם מהנכס שברשותכם, לנתח את התמורה האמיתית שאפשר לקבל עליו, לייעץ לכם באופן כנה וריאלי ע"י ניתוח נכון של מצב השוק והתחרות הקיימת בסביבת הנכס ומשתנים רבים נוספים שמשפיעים על תמחור הנכס ואופן השיווק המתאים, כי אנחנו באמת מאמינים שרק כך צריך לעבוד ! ההגינות הבסיסית משרתת את האינטרסים של שני הצדדים, זאת תמיד הדרך שלנו !
 

אלברט פנחס – בעלים ויועץ נדל"ן

את כניסתו לעולם הנדל"ן אלברט עשה לאחר פעילות רבת שנים בתחום היעוץ ופיתוח עסקי בינ"ל המתמחה בחיבורים עסקיים בין חברות, בין היתר הוא גם ניהל צוותים של אנשי מכירות והביא אותם להישגים גדולים בארגון עסקים המוביל בישראל.

אלברט הינו איש מכירות טבעי ורב ניסיון, מומחה למו"מ, מביא אתו היכרות מצוינת עם השטח, חי ונושם24/7 את תחום הנדל"ן ואת תחום התווך בפרט !

כמנהל המשרד, אלברט דואג באופן שוטף להכשיר את אנשי הצוות והסוכנים במשרד בכלים, בידע והקפדה על מתן יחס חם ומקצועי ללקוחות המשרד עפ"י ערכיו ע"מ לעמוד בסטנדרטים גבוהים כפי שהלקוחות מצפים מאיתנו !

אלברט סבור שבתחום התיווך נידרשת רמת אמון גבוהה מאוד בין הצדדים המעורבים בעסקה והמרכיב הפסיכולוגי והרגשי של המעורבים בעסקה מהווים נידבך מאוד חשוב בקידום עסקת נדל"ן, כל זאת יחד עם הבנת המורכבות והצרכים האמיתיים של הלקוחות , מאפשרים למתווך טוב לגשר את הפערים בין הצדדים לקדם את עסקה בדרך אלגנטית.

לאלברט קשר חברי ובלתי אמצעי עם כמות אדירה של קונים פוטנציאליים, ביניהם גם המון משקיעים, כולל בעלי נכסים ולקוחות שבאופן שוטף מתעניינים ושולחים אליו בקשות חיפוש של נכסים והזדמנויות עבור עצמם ועבור קרוביהם, ביניהם לא מעט לקוחות חוזרים שמבצעים רכישה או מכירה נוספת.

אלברט ישמח להיפגש אתכם ולתת לכם עצות זהב שיחסכו לכם מראש הרבה טעויות ועוגמת נפש. זיכרו שהשלב הראשון זה לדעת להתייעץ עם האנשים הנכונים !

תרגישו חופשי לשוחח איתנו 🙂

ענף התווך מתאפיין בכך שחסם הכניסה אליו נמוך ולכן גם סובל לעתים מתדמית לא ממש חיובית. חשוב לנו שלקוחותינו ייהנו משירות איכותי, סבלני ואמין.

תדמיתו של ענף התווך חשובה לנו, אנחנו נוהגים בלקוחותינו קודם כל באנושיות ורק אח"כ כמתווכים ואנשי מקצוע. פיתוח יחסים טובים עם לקוחותינו הינו מרכיב יסודי בעבודה שלנו והוא האינטרס שלנו. יש לנו סבלנות, אנחנו רצים למרחקים ארוכים.

כל סוכן נדל"ן במשרדנו מחויב לגישה הזו, סוכן שלא נוהג עפ"י הגישה והעקרונות הללו, לא יכול להיות חלק מהמשרד. אנחנו משוכנעים לגמרי כי בדרך שיש בה שקיפות שוטפת, הגינות ויושרה נשיג את התוצאות הטובות ביותר הן עבורנו והן עבור לקוחותינו !

לייעוץ, מכירה או קנייה צרו קשר

דילוג לתוכן