ממליצים

חברים יקרים, בהמשך דף זה אתם מוזמנים לעיין מקרוב ולהתרשם מחוות דעת של לקוחות שעבדו איתנו והשתמשו בשירותינו וביצעו עסקאות מכירה, קניה, השכרה.

הם כתבו את מה שחוו ואת השירות שקיבלו.

בחברת מידרג למשל, חוות הדעת התקבלו אצלה ובאמצעותה as is ע"י צוות מידרג שיצר קשר עם הלקוחות שקיבלו שירות אחד אחד – אין סינונים!

באתרים האחרים, חוות הדעת נירשמו ע"י הלקוחות ואין לנו יכולת סינון.

הכל אותנטי לגמרי, לא נגענו בזה לחלוטין !

היתרונות שלנו

ענף התווך מתאפיין בכך שחסם הכניסה אליו נמוך ולכן גם סובל לעתים מתדמית לא ממש חיובית. חשוב לנו שלקוחותינו ייהנו משירות איכותי, סבלני ואמין.

תדמיתו של ענף התווך חשובה לנו, אנחנו נוהגים בלקוחותינו קודם כל באנושיות ורק אח"כ כמתווכים ואנשי מקצוע. פיתוח יחסים טובים עם לקוחותינו הינו מרכיב יסודי בעבודה שלנו והוא האינטרס שלנו. יש לנו סבלנות, אנחנו רצים למרחקים ארוכים.

כל סוכן נדל"ן במשרדנו מחויב לגישה הזו, סוכן שלא נוהג עפ"י הגישה והעקרונות הללו, לא יכול להיות חלק מהמשרד. אנחנו משוכנעים לגמרי כי בדרך שיש בה שקיפות שוטפת, הגינות ויושרה נשיג את התוצאות הטובות ביותר הן עבורנו והן עבור לקוחותינו !

מכירת דירה. אל אלברט פנינו גם בהמלצת לקוח מרוצה. אלברט מתווך מקצועי, אמין ואיכותי. הוא בעל ידע רב. מכר את דירתנו במהירות ולשביעות רצוננו המלאה יש לו קשר עם הרבה קונים פוטנצאלים. אלברט נעים הליכות ונח לבריות ומומלץ להיעזר בשירותיו

Hanny Caspi

מכירת דירה. משרד רדיוס נדלן בהובלת אלברט ליווה אותי במכירת דירה ברמת גן לפני כחודש. החל משלב תכנון המכירה המושכל, דרך התמחור הריאלי לצורך הכניסה לשוק, המשך בהצגת הדירה ביעילות ותוך התחשבות גם בדיירת ששהתה באותה עת בדירה, עבור בדרוג הצעות המחיר ובבחירת ההצעה האופטימלית וכלה בשלב המו״מ וסגירת העסקה. אלברט איש מקצוע רציני, רגיש ותכליתי. ממליץ בחום להתקשר עמו כמתווך בעסקת נדלן מתוכננת.

Sagi Ronen

מכירת דירה. פגשתי את אלברט לפני מספר שנים כשחיפשתי דירה להשקעה ושמחתי להכיר אדם שהוא לא רק מקצוען אלא גם נחמד ומעל הכל מהימן ולכן כאשר החלטתי למכור את הדירה זה בכלל לא הייתה שאלה לתת לאלברט לבצע את המשימה והוא ביצע אותה על הצד הטוב ביותר תוך שהוא מתגבר על מכשולים ובעיות שנוצרו בתקופה הקשה שלנו ואני רק יכול להמליץ לכל אחד אלברט מקצוען מהימן ואיש טוב

Drgiddy

מכירת דירה. פעם שלישית שנעזרתי ברדיוס נדלן ובאלברט ולא אהסס לעשות זאת גם בעתיד. אלברט מקצוען, סבלני, נינוח, אמין וישר. בייחוד בתקופה הזו ששוק הנדלן התקרר ומספר המתעניינים ירד, אלברט לא ויתר ולא הוריד הילוך והמשיך לעשות את עבודתו ללא פשרות. ממליץ בחום.

איתי גולד

תיווך למכירת דירה. השירות היה מעולה! היחס אדיב, צורת העבודה טובה והתנהלות מעולה. הוא בעל קביעות ודביקות במטרה. הוא עשה הכל שיהיה אפשר למכור את הדירה כמה שיותר מהר, הוא הכי טוב שהיה לי מכל האחרים. בחור סימפטי ולא וויתר. עשה את העבודה כמו שצריך ועשה את העבודה טוב.

רפי אדיר דוביצקי

תיווך עבור פרסום דירה ומציאת שוכרים. קודם כל הוא עשה עבודה מאוד טובה, לא כמו כל מתווך רגיל, הוא ביצע בדיקה כמו שצריך על הדיירים ולא ניסה רק לסיים עם העבודה ולקחת תשלום, הוא לקח מחיר מאוד הוגן ביחס למה שהשוק מציע ונתן הרגשה שהוא איתנו ועוזר בכל מה שצריך, בן אדם מקצועי וקשוב, יודע את העבודה כמו שצריך ופעם הבאה שאצטרך תיווך בטוח שאיעזר בו, ממליץ עליו בחום!

שגיא מלכי

לייעוץ, מכירה או קנייה צרו קשר

דילוג לתוכן